O nás

 

Začali jsme s prodejem oblečení již v roce 1993 v kamenném obchodě. S přibývajícími roky se výběr oblečení pomalu rozrůstal a s tím také kontakty na různé dodavatele. Díky tomu jsme se mohli zaměřit na kvalitu prodávaného oblečení a jeho cenu, aby byli naši zákazníci co nejvíce spokojení. Obchod bylo třeba někam posunout a v rodinném kruhu se zrodil nápad vytvořit na jaře 2018 e-shop le-moda.cz

 

Co najdete na le-moda.cz?

Kvalitní dětské oblečení za skvělé ceny! Zaměřujeme na dětské teplákové soupravy, džíny, kalhoty, mikiny, trička, legíny. Na podzim a zimu samozřejmě rozšiřujeme sortiment o dětské zateplené kalhoty, zimní čepice a na léto zase chlapecké kraťasy, dívčí letní šaty. Nejoblíbenější kategorii oblečení a doplňků však tvoří kolekce Minecraft, TikTok, Brawl stars nebo Fortnite.

Náš sortiment doplňujeme také o dámskou a pánskou módu.

Dámy si u nás vyberou ze široké nabídky džínů, ať už s vysokým pasem, nízkým pasem, trhané, se zipy či skinny. A pro ty, které se poohlíží po pohodlnějším kousku, máme připravenou celou řadu dámských legín – od sportovních až po koženkové.

Objevte na le-moda.cz také nabídku pánského oblečení – džíny, tepláky ale i mikiny, trička a kraťasy.

 

 

Proč nakupovat právě u nás?

 

  1. Jak jsme výše zmiňovali, snažíme se prodávat kvalitní zboží, za rozumnou cenu, tak aby byli naši zákazníci co nejvíce spokojeni v obou ohledech.

  2. Veškeré oblečení je námi ručně změřeno, aby jste měli opravdový přehled o velikostech a rozměrech, protože každý výrobce šije trošku jinak.

  3. Veškeré zboží máme skladem a je připraveno k odeslání, stačí jen vytvořit objednávku.

  4. Rychlost dodání je dalším důležitým prvkem, proto veškeré objednávky odesíláme hned.

 

Definici naší rodinné značky le-moda je závazek neustále vylepšovat a rozšiřovat sortiment dle přání i požadavků pro vaši maximální spokojenost.

Děkujeme